Pripravované rozšírenie ETS 2 Škandinávia! + Fotky!

By | január 3, 2015

Tak a máme tu konečne nové informácie o pripravovanom datadisku Scandinavia! Toto DLC pridá do kamiónovej hry Euro Truck Simulator 2 škandinávske krajiny – Švédsko, Nórsko a Dánsko. Zajazdíte si krížom krážom cez tieto tri nádherné severské krajiny.

Ako ste si už všimli, v niektorých predchádzajúcich screenshotoch, ktoré Scssoft zverejnil, tak v hernom prostredí došlo k výrazným zmenám. Renderovanie grafiky bolo zmenené, aby dosiahlo bohatšiu paletu farieb, ako si môžete všimnúť aj na obrázkoch v tomto blogu.

Najvýraznejšie zmeny boli v HDR tónovaní slnečných lúčov. Každý stav počasia má teraz svoj vlastnú špecifickú predvoľbu osvetlenia, čo nám umožňuje poskytovať rôzne osvetľovanie a odrážavosť v závislosti na aktuálnom stave herného prostredia.

Slnečné lúče, budú používať nový algoritmus výpočtu, ktorý vytvára mäkšie a viac realistické efekty jazdy pri západe slnka alebo východe slnka vám poskytne výhľad, ktorý ste doteraz nemohli vidieť v ETS2. S cieľom zlepšiť vzhľad scenérií bol zmenený vypočetný systém hmly.

Shadery a textúry mnohých objektov, ako sú budovy alebo cesty musia byť aktualizované s cieľom napraviť odrazy a a osvetlenie tak aby zodpovedali novému systému.


SCSsoft oznámil, že je na polceste vo všetkých prácach na datadisku. Ich cieľom je uvoľniť zlepšenie vlastností celej ETS 2 hry po boku DLC Škandinávia. Takže aj bez kúpy datadisku dostanete vizuálne zmeny ako súčasť bezplatnej aktualizácie pre všetkých Euro Truck Simulator 2 majiteľov hry!
Diskusiu ku pripravovanom datadisku ETS 2 Škandinávia nájdete tu: http://najforum.eu/viewtopic.php?f=5&t=5
Predbežný dátum vydania je 7.2.2015! Cena bude približne 16 až 20 EUR UPDATE – ETS 2 Škandinávia je vonku!

7682777fb000c664ac5d2168303084a5[1]

A teraz za lákavú cenu a ihneď k dodaniu na mail: http://gamershaven.sk/euro-truck-simulator-2-skandinavie